Hakkımızda

Hazar Grup Cam ve Ayna, 1982 yılında iş hayatına başlamıştır. Hazar Grup Cam ve Ayna , Ayna ve cam ürünlerinin büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretip işlemektedir. Modern teknolojiye Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretmektedir. Birbirinden farklı Modern Ayna ve Cam Modelleri ile sizlere çok farklı seçenekler sunabilmektedir. Deneyimli işlem, sevkiyat ve montaj ekipleri ile bir çok proje ve teslimatlarda yer almıştır.

Her zaman mükemmeli hedefleyen Hazar Grup Cam ve Ayna, camı istiflemeden, kesime kadar, ihtiyaca göre istenilen kalitede ve her ebatta en son teknolojiyi kullanarak işleyebilmektedir.

Üretim tesisimiz de CNC kesim, Ayna Modelleri, Duvar ve Mobilya Kaplama Aynaları, Baskılı Cam, Tezgah arası Cam gibi hizmetlerle ilgili hammadde ve malzemeyi kullanabilecek ve işleyebilecek donanıma sahiptir.

Hazar Grup Cam ve Ayna , Dekoratif Camdan, Buzlu Cam’a Lamine Camdan Dekoratif Cam’a Mobilya Ayna Kaplama ürünlerine kadar neredeyse her alanda farklı ürünleri ile geleceği inşa etmenize imkân vermektedir.

IMG-20200904-WA0014
IMG-20210114-WA0006

Vizyonumuz

Teknolojiyi yakından takip eden, insana ve makinaya doğru yatırımlar yaparak ürün yelpazesini standartların üzerine çıkaran, müşterilerin taleplerini eksiksiz karşılayan ve sektörün vazgeçilmezi olan bir firma zihniyetiyle haraket etmekteyiz.

Misyonumuz

Müşteri taleplerini son teknolojiyi kullanarak en kısa zamanda karşılama bilincindeki personel ile yüksek standartları yakalamak ve müşteri memnuniyetindeki çıtayı bir basamak daha yukarıya taşımayı hedeflemekteyiz.